بازنشر, , گوگل پلاس, پینترست,

پرینت

ارسال شده در:

Iconosquare ابزاری برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

اینستاگرام خود را زیر و رو کنید!

بر خلاف بسیاری از پلتفرم‌های رسانه اجتماعی محبوب دیگر، اینستاگرام پیشخوانی برای تجزیه و تحلیل ترافیک و اندازه گیری تعامل و اثربخشی پست‌های کاربران ندارند.

خوشبختانه، ابزارهای تجزیه و تحلیل رایگان دیگری وجود دارند که با کمک API اینستاگرام می‌توانند حساب کاربری شما را در این سایت بررسی کنند و اطلاعات جالب توجهی را برایتان ارائه دهند.

یکی از این ابزارها Iconosquare است که قبلا به با عنوان Statigram شناخته شده بود. Iconosquare پس از دریافت دسترسی به اطلاعات اینستاگرام‌تان آنها را بررسی کرده و اطلاعاتی همچون متوسط ​​تعداد لایک دریافتی، برترین پست‌ها بر اساس تعداد لایک و نظرات، اولین پست و تاریخ انتشار آن در اینستاگرام، فیلتری که بیشتر استفاده کرده‌اید و درصد عکس‌هایی که برای آنها فیلتر گذاشته‌اید و اولین فعالیت‌هایی که در این شبکه اجتماعی انجام داده‌اید را به صورت تصویری نمایش می‌دهد.

از دیگر اطلاعاتی که می‌توانید در این سرویس تحت وب مشاهده کنید، موقعیت جغرافیایی فالورهایتان و اینکه بیشتر آنها از کدام کشور هستند و محبوب‌ترین کاربران از دید شما بر اساس بیشتر لایک‌هایی که به پست‌های دیگران زده‌اید، می‌باشد.

علاوه بر اینها Iconosquare به شما این امکان را می‌دهد که فالورها و فالوینگ‌های خود را بر روی مرورگر مدیریت‌کنید و نیز لیست تمام پست‌هایی که لایک کرده‌اید را مشاهده کنید.

اما این پایان داستان نیست.

Iconosquare همچنین به شما این امکان را می‌دهد که به صفحه فیسبوک‌تان تب جدیدی شامل پست‌های اینستاگرام‌تان اضافه کنید و نیز امکان قرار دادن گالری عکس‌های اینستاگرام‌تان بر روی وب‌سایت‌تان را نیز امکان‌پذیر می‌کند.

همچنین در بخش آمار این سایت شما می‌توانید نسبت لایک و دیدگاه پست‌هایتان را به فالورهایتان را مشاهده کنید.

2 Comments

پاسخی بنویسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *