بازنشر, , گوگل پلاس, پینترست,

پرینت

ارسال شده در:

مدیریت خوراک خبری فیسبوک را در دست بگیرید

تصمیم با شماست: می‌خواهید چه چیزی ببینید؟

احتمالا شما هم مثل من وقتی پست‌های بعضی پیج‌ها را -که به واسطه لایک یکی از دوستان‌تان- در صفحه فیسبوک‌تان (خوراک خبری) می‌بینید، ناراحت می‌شوید. فیسبوک پس از آخرین بروزرسانی خود، به شما اجازه می‌دهد هر یک از دوستان یا صفحات و گروه‌های فیسبوک را unfollow کنید و کنترل بیشتری بر خوراک خبری‌تان داشته باشید.

همچنین اکنون شما می‌توانید افرادی را که به پست‌هایشان علاقه‌مند هستید را انتخاب کنید، تا پست‌های آنها بالاتر از پست‌های دیگران قرار بگیرد. البته تمام این تغییرات -مانند عدم پیگیری (unfollow) و پیگیری زودتر- قابل بازگردانی اعمال تنظیمات مجدد می‌باشد. (برعکس لینکدین که وقتی پست‌های یک نفر را بی‌صدا می‌کنید، دیگر امکان بازپیگیری را ندارید؛ حداقل تا این لحظه!)

برای شخصی‌سازی بیشتر خوراک خبری در کنار News Feed روی لوگوی تنظیمات کلیک و سپس Edit Preferences را کلیک کنید و یا News Feed Preferences را از منوی بازشویی که لینک خروج و تنظیمات در آن قرار دارد انتخاب کنید.

در سربرگ summray افراد، گروه‌ها و صفحاتی که در هفته گذشته بیشتر دیده‌اید به ترتیب لیست شده‌اند. بر روی منوی کشویی هر کدام که کلیک کنید می‌توانید آن را Unfollow یا See First کنید. انتقام با شماست. ببخشید منظورم این بود که انتخاب با شماست!

این تنظیمات همچنین در برنامه‌های اندروید و iOS فیسبوک نیز به زودی افزوده خواهد شد.

نظر شما در مورد این تغییرات فیسبوک چیست؟ برای اطلاع از آخرین مطالب سایت می‌توانید صفحه فیسبوک و توییتر ما را دنبال کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *