بازنشر, , گوگل پلاس, پینترست,

پرینت

ارسال شده در:

در مکالمات جامعه مخاطب اینستاگرام خود شرکت کنید

راهنمای افزایش فالور اینستاگرام با تولید محتوا

مکالمات و روندهایی وجود دارند که جامعه‌ی مورد نظرِ اینستاگرام شما در آن شرکت دارند. نشان تجاری شما نیز باید جزئی از آن بشود تا محتویات مورد نظر شما برای این افراد نیز کشف و استخراج شود. موضوعاتی را که با جامعه‌ی مخاطبین شما ارتباط بیشتری دارد را پیدا کنید و محتویات مربوط با آن موضوعات را به اشتراک بگذارید تا وارد آن بحث شوید.

دیویدز برایدل (David’s Bridal) یک نمونه ی عالی از یک نشان تجاری است که خودش را با شروع کردن مسابقه ای با نام “حسی رمانتیک برای دی بی” در فعالیت‌های جامعه‌ی مخاطبین خود دخیل کرد. بعد از مشاهده‌ی اینکه به طور معمول مطالبی در زمینه‌ی برنامه‌ریزی برای روز عروسی در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شد، تیم آن‌ها مسابقه‌ای برگزار کرد که در آن زنان را تشویق می‌کرد تا برنامه‌های عروسی‌شان را با هشتگ #FallingforDB به اشتراک بگذارند و در واقع با عروسی کردنشان جایزه ببرند.

  • در تلاش‌تان برای حرکت به سمت داشتن محتویاتی مشارکتی، برای مکالمات‌تان با جامعه‌ی مخاطبین خود، دعوت هایی برای کارهای مختلف ایجاد کنید. سوال بپرسید، نظرسنجی ایجاد کنید و هرچیزی که آنها را با شما وارد تعامل کند و باعث شود که پست‌های شما را با دوستانشان نیز به اشتراک بگذارند. زمانی که پست‌های شما به علایق آنها مربوط و نزدیک باشد، راه برای رسیدن به موفقیت ساده‌تر خواهد بود.
  • با هوشیاری کامل حواستان به آن چیزی که در اینستاگرام محبوب می‌شود باشد تا در مورد موضوعاتی که افراد گرایش بیشتری به آن دارند و مربوط به جامعه‌ی شما هستند به روز باشید. به اشتراک گذاشتن پست‌هایی در این گرایش‌های محبوب به محتویات شما کمک میکند تا از انبوه تمامی مطالب، کشف و پیدا شوند و باعث می‌شود که دنبال‌کنندگی شما رشد پیدا کند.
    (در این‌باره در پست‌های بعدی توضیحات بیشتری خواهیم داد.)
  • پست هایی را به اشتراک بگذارید که باعث ایجاد گفتوگو در جامعه‌ی مخاطبین شما شود. پست‌هایی الهام‌بخش که باعث می‌شود دنبال‌کنندگان‌تان از طریق دیدگاه‌ها، آنها را با دوستانشان به اشتراک بگذارند همواره یک هدف بوده است. هر چه بیشتر شما چنین محتویاتی را به اشتراک بگذارید فهم بیشتری از محتویاتی که منجر به حرکت به سمت چنین تعاملاتی می‌شود به دست خواهید آورد.

2 Pings & Trackbacks

  1. بازتاب:

  2. بازتاب:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *