بازنشر, , گوگل پلاس, پینترست,

پرینت

ارسال شده در:

در اینستاگرام هم محتوا پادشاه است

به کیفیت پست‌های اینستاگرام خود بیاندیشید!

مهمترین نمودی که برای ساخت و به وجود آوردن یک دنبال‌کنندگی در اینستاگرام وجود دارد این است که برای افرادی که می‌خواهید با آن‌ها تعامل داشته باشید محتویات ارزشمند و صحیحی را با آنها به اشتراک بگذارید. هدف باید به اشتراک‌گذاری پست‌هایی باشد که در ارتباط با ارزش‌ها و ماهیت وجودی نشان تجاری شما باشد، در حالی که باید مربوط به جامعه و آن چیزی که آنها می‌خواهند از شما ببینند نیز باشد. در اینستاگرام در صورتی که هیچ محتویاتی توسط صفحه کاربری نشان تجاری شما به اشتراک گذاشته نشود، داشتن فالورهای علاثه‌مند کار سختی خواهد بود. به دنبال فرصت‌هایی برای به اشتراک گذاشتن محتویات بصری برای طرفداران‌تان باشید تا با آنها در تعامل باشید.

چند راهنمایی برای موفقیت در انتشار محتوای باکیفیت

  • تنها به منظور اینکه صرفا پستی را قرار دهید؛ شروع به ارسال نکنید. متوجه لحظات حساس نشان تجاری خود باشید تا فرصت‌هایی را برای به اشتراک گذاری مطالب مورد نظرتان (مرتبط با علایق جامعه ای که با آن در تعاملید) پیدا کنید. زمانی که شما این عمل را در حیطه و بافت علایق جامعه ی خود قرار دهید، به اشتراک گذاری محتویات با کیفیت آسان خواهد بود.
  • ساخت و ایجاد محتویات مورد نظر برای پست گذاشتن را به صورت تیمی انجام دهید. همه را در کشف و پیدا کردن لحظات خاص و مناسب برای پست گذاشتن مشارکت دهید. به اشتراک گذاشتن آن چیزی که در پشت صحنه‌ی کار شما اتفاق می افتد می‌تواند یک دید خاص از کار شما برای دنبال کنندگان‌تان فراهم آورد در حالیکه در گذشته چینین دیدی برای آن ها دور از دسترس بود.
  • به اشتراک گذاشتن گونه‌های متنوع و مختلفی از محتویات را تمرین کنید تا فهمی از اینکه چه نوع پست‌هایی به نحو احسن، پایدار و تاثیرگذار بر جامعه ی شما خواهد بود را ایجاد کنید. سبک‌ها، محتویات و پوسته‌های متفاوتی که با نشان تجاری شما هم‌خوانی دارند را آزمایش کنید. از طریق یک سنجش درست؛ شما بهترین تمرین‌ها را برای دنبال کردن و الگو برداری، در زمینه‌ی پیشبرد نشان تجاری خود خواهید یافت.

پیشنهاد می‌کنیم نوشته‌های دیگرمان در مورد اینستاگرام را نیز مطالعه کنید. همینطور می‌توانید ما را در این شبکه اجتماعی دنبال کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *