بازنشر, , گوگل پلاس, پینترست,

پرینت

ارسال شده در:

جیک و پیک برنامه تخصصی فضای مجازی در رادیو جوان

وقتی می‌ری توی گوشی؛ اون روشنه، تو خاموشی!

اگر شما هم مثل من اهل رادیو و مخصوصا برنامه های جذاب شبکه جوان باشید، احتمالا از پخش برنامه جیک و پیک که از امروز (۵ شهریور) شروع شده خوشحال هستید و یا اینکه خواهید بود!

برنامه رادیویی جیک و پیک با موضوع فضای مجازی، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی و بررسی آنها از دیدگاه‌های متفاوت است و با گویندگی صدیقه مرادی و دانیال دانشور به تهیه کنندگی حامد مرادیان پنجشنبه‌ها ساعت ۱۰ صبح از شبکه جوان پخش می‌شود.

برخی از موضوعات مطرح شده در شماره صفرم این برنامه (که پنجم شهریور پخش شد) عبارت بودند از: برنامه‌های پیام رسان در گوشی‌های هوشمند، مصاحبه با هنرمندان و نقد پست‌های آنها در اینستاگرام، اعتیاد به فضای مجازی، بیان برخی مزیات و مضرات رسانه‌های اجتماعی برای کاربران آنها. در این برنامه بخشی نیز برای خواندن جوک‌های قابل پخش، منتشر شده در برنامه‌های پیام‌رسان گنجانده شده است!

در این برنامه از اینستاگرام به عنوان مجازترین شبکه اجتماعی در کشور نام برده شد و گویندگان درباره حضور و فعالیت چندی از هنرمندان در شبکه‌های اجتماعی سخن گفتند.

به توجه به شروع خوبی که این برنامه داشته است به نظر می‌رسد بتواند در جذب مخاطبان جوان (که اکثریت آنها درگیر شبکه‌های اجتماعی هستند) موفق باشد و نیز بتواند به مسائل فضای مجازی و رسانه‌های اجتماعی با رویکردی مناسب و دیدی واقع‌گرایانه بپردازد. امید است جیک و پیک تبدیل به برنامه‌ای نشود که از جذابیت‌های رسانه‌های اجتماعی صرفا برای نقد هدفمند آنها استفاده کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *