بازنشر, , گوگل پلاس, پینترست,

پرینت

ارسال شده در:

از تب اکسپلور تا بازاریابی اینستاگرام

تب اکسپلور اینستاگرام به افزایش فالور شما کمک می‌کند!

از ابتدای کار تب اکسپلور اینستاگرام، تاکنون یکی از بهترین راه های پیدا کردن کاربران و محتوای مورد نظر شما شده است. از این فرصت در جهت بازاریابی اینستاگرامی خود استفاده کنید. از تب اکسپلور اینستاگرام برای پیدا کردن کاربران اینستاگرامی مرتبط با برند خود بهره ببرید تا با آن ها ارتباط برقرار کنید. اینستاگرام از تب اکسپلور استفاده می‌کند تا کاربران بزرگ شبکه اجتماعی خود را نشان دهد. شما می‌توانید با پست های متداوم و تعامل داشتن با اجتماع اینستاگرامی خود احتمال پیدا شدن خود در تب اکسپلور اینستاگرام را افزایش دهید.

به نقل از اینستاگرام: هدف این فرمول پیدا کردن جذاب ترین عکس های اخیر بر اساس متغیرهای مختلف است. ما فقط تعداد لایک ها را نمی شماریم. موارد زیاد دیگری در نظر گرفته می شود تا مطمئن شویم که کاربران جدیدی که دنبال کنندگان کمتری دارند هم شانس پیدا شدن دارند.

بنابراین محتوای عالی به اشتراک بگذارید و با افراد گروه اجتماعی خود در ارتباط باشید تا شانس پیدا شدن در تب اکسپلور و میزان دنبال شدن خود را افزایش دهید.

 نکاتی جهت موفقیت:

  • کسانی را که می‌خواهید محتوای شما را پیدا کنند را بشناسید تا محتوایی تولید کنید که با سبک و موضوعاتی که آن ها تعامل دارند هم خوانی داشته باشد.
  • با توجه به تغییرات جدید اینستاگرام، راه پیدا کردن به تب اکسپلورر کاری بیشتر از داشتن تعامل زیاد با پست هایتان می طلبد و آن داشتن تعامل کارآمد است. این نوشته را بخوانید تا با بازدیدکنندگان خود ارتباط پایدار برقرار کرده و در تب اکسپلور دنبال کنندگان آنها و بقیه اینستاگرامی های مشابه آن ها نشان داده شوید.
  • وقتی که شخصی پست شما را لایک می‌کند، احتمال این وجود دارد که دنبال کنندگان آن ها بتوانند محتوای شما را در اکسپلور تبشان ببینند. این به این معناست که ایجاد تداوم تعامل بازدیدکنندگان مورد هدف شما در جهت به وجود آوردن رابطه با آن افراد امری حیاتی است. در مطالب آتی به جزئیات بیشتری در این باره می‌پردازیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *