بازنشر, , گوگل پلاس, پینترست,

پرینت

ارسال شده در:

از تاثیرگذاران اینستاگرام کمک بگیرید

راهنمای افزایش فالور در اینستاگرام

اگر شما محتوای عالی به اشتراک می‌گذارید اما با افزایش دنبال کنندگان مواجه نمی‌شوید، ممکن است نتوانید به بازدیدکنندگان چندان زیادی دست پیدا کنید. یکی از تاکتیک‌هایی که شما در جهت افزایش بازدیدکنندگان‌تان می‌توانید به کار ببرید، استفاده از تاثیرگذاران اینستاگرام است. تاثیرگذاران از طریق به اشتراک گذاشتن برندتان با دنبال کنندگان خودشان، رشد شما را افزایش می‌دهند. تاثیرگذاران مورد هدف قادرند تا به شما در تولید محتوا کمک کنند و به وسیله آمار بالای فالور خود برند شما را به دامنه وسیع تری از کاربران اینستاگرام گسترش دهند.

 نکاتی برای موفقیت:

  • با در نظر داشتن مشتریان خود، تاثیرگذارانی را که با گروه مخاطبان شما تعامل می‌کنند، شناسایی کرده و با به کارگیری آنها نهایت استفاده را برای معرفی برند خود به دنبال کنندگان آنها ببرید.
  • تولید محتوای تاثیرگذاران خود را از طریق ارسال راهنما برای آنها در جهت اهداف برند خود کنترل کنید. این راهنمایی‌ها می‌تواند ارجاع آنها به نوشته‌های وبگاه نشر اجتماعی نیز باشد.
  • شما باید از تاثیرگذاران بخواهید تا پست‌های خود را بر اساس ویژگی های منحصر به فرد و سبک خودشان اما با توجه به سیاست کاری برندتان منتشر کنند.
  • نکته: برای استفاده موفق از تاثیرگذاران می‌توانید از خدمات حرفه‌ای ما بهره‌مند شوید. برای برنامه ریزی کمپین تاثیرگذاران اینستاگرام و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *